Την εβδομάδα που έρχεται (27-4-2020 έως 30-4-2020) συνεχίζεται το πρόγραμμα Σύγχρονης Τηλεκπαίδευσης για τους μαθητές του Γυμνασίου Ανωγείων. Για να μπορέσουν τα παιδιά  να παρακολουθήσουν το μάθημα κάποιου εκπαιδευτικού, θα πρέπει να επισκεφτούν διαδικτυακά (μέσω υπολογιστή, tablet ή κινητού) το 
σύνδεσμο της ψηφιακής τάξης του εκπαιδευτικού αυτού στην πλατφόρμα Cisco Webex. 
 
Στο μάθημα των Μαθηματικών της Α΄Γυμνασίου τη Τρίτη και τη Τετάρτη θα γίνει συνδιδασκαλία των τμημάτων Α1 και Α2 από τον κ.Καλλέργη και τη κ. Βαρότση. Για το σκοπό αυτό οι μαθητές που θα παρακολουθήσουν το μάθημα, θα πρέπει,ανεξάρτητα από το τμήμα στο οποίο ανήκουν (Α1 ή Α2), να επισκεφθούν το σύνδεσμο της κ. Βαρότση την ώρα που αναφέρεται στο ωρολόγιο πρόγραμμα.
 
Οι σύνδεσμοι των εκπαιδευτικών του σχολείου μας στο Webex είναι:

  1. Ηλιάδου Χρυσούλα
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/hrysouli

  2. Λέκκα Ζωή
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/lekkazoi

  3. Ρασούλη Σταυρούλα
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/strasouli

  4. Καλλέργης Μανώλης
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/mkallergis

  5. Βαρότση Όλγα
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/olga.varotsi

  6. Διαλυνάς Γιώργος
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/gdialyn

  7. Μωραΐτης Παναγιώτης
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/moraitis.panayiotis

  8. Σταθουδάκη Δέσποινα – Μαρία
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/stath73

  9. Πιλιτσίδου Σταυρούλα
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/pilitsidou

  10. Σταυρουλάκη Ροδάνθη
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/rodstavroulaki

  11. Τριβυζαδάκης Εμμανουήλ
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/emtriv

  12. Πατρινού Ηλιάνα
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/ipatrinou

  13. Μπιχάκης Βασίλης
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/vasbich

  14. Ιερωνυμάκη Ελένη
  https://minedu-gov-gr.webex.com/meet/ieronymaki.eleni
 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

27-4 ΕΩΣ 30-4

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΤΑΞΗ Α

09:00 – 09:45:

10:00 – 10:45: ΓΛΩΣΣΑ (Α1)

                           ΓΛΩΣΣΑ (Α2)

11:00 – 11:45: ΚΕΙΜΕΝΑ (Α1)

                           ΚΕΙΜΕΝΑ (Α2)

09:00 – 09:45:

10:00 – 10:45:ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

11:00 – 11:45: ΟΔΥΣΣΕΙΑ

09:00-09:45:

10:00-10:45: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

11:00-11:45: ΑΡΧΑΙΑ

09:00-09:45: ΦΥΣΙΚΗ

10:00-10:45: ΦΥΣΙΚΗ

11:00-11:45:

ΤΑΞΗ Β

09:00 – 09:45:

10:00 – 10:45:  ΜΟΥΣΙΚΗ

11:00 – 11:45: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

12:00 – 12:45: ΙΛΙΑΔΑ

09:00 – 09:45:

10:00-10:45: ΧΗΜΕΙΑ

11:00 – 11:45: ΓΛΩΣΣΑ

12:00 – 12:45: ΑΡΧΑΙΑ

09:00-09:45: ΦΥΣΙΚΗ

10:00-10:45: ΦΥΣΙΚΗ

11:00-11:45: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

09:00-09:45: 

10:00-10:45: ΙΣΤΟΡΙΑ

11:00-11:45: ΚΕΙΜΕΝΑ

ΤΑΞΗ Γ

09:00 – 09:45:

10:00 – 10:45: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

11:00 – 11:45: ΜΟΥΣΙΚΗ

09:00 – 09:45:

10:00-10:45: ΙΣΤΟΡΙΑ

11:00-11:45: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

09:00-09:45:

10:00-10:45: ΑΡΧΑΙΑ

11:00-11:45: ΦΥΣΙΚΗ

09:00-09:45:

10:00-10:45: ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

11:00-11:45: ΦΥΣΙΚΗ

 

 
 
 
 
 
Μοιραστείτε το:
  • Print
  • PDF
  • Twitter
  • Facebook

-

-->